departure date
arrival date

Atrakcje


 

WIELKA KROKIEW

Skocznia narciarska na Wielkiej Krokwi to jeden z najbardziej znanych obiektów sportowych w naszym kraju. Jest największą w Polsce naturalną skocznią narciarską położoną na stoku górskim osłoniętą lasami. Atrakcją jest wyjazd wyciągiem krzesełkowym na szczyt Wielkiej Krokwi, skąd można podziwiać panoramę Zakopanego. Kolej krzesełkowa czynna jest codziennie od 9:00 – 17:00 lub 20:00 w zależności od sezonu. Hotel Willa Pod Skocznią*** zlokalizowany jest zaledwie kilka minut spacerem od Wielkiej Krokwi. Z większości pokoi, a zwłaszcza pokoi typu Hotel Lux roztacza się piękny widok na skocznię.

   

GIEWONT

Jest szczytem w Tatrach Zachodnich. Położony jest na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości 1894 m.n.p.m. Giewont kształtem przypomina profil leżącego człowieka. Dlatego bardzo często nazywany jest śpiącym rycerzem, który strzeże Zakopane. Legenda głosi, iż w razie niebezpieczeństwa śpiący rycerz powstanie i pójdzie z pomocą. Charakterystyczne dla Giewontu jest 15 metrowy krzyż. Na szczyt dojść można trzema popularnymi


 
  

KASPROWY WIERCH

Szczyt w Tatrach Zachodnich o wysokości 1987 m.n.p.m.. Kolejka Linowa na Kasprowy Wierch jest pierwszym tego typu urządzeniem w Polsce i zarazem najbardziej popularnym. Przejazd kolejką jest wielką atrakcją i dostarczy wiele niezapomnianych wrażeń, później z tarasu widokowego można podziwiać panoramę Tatr polskich jak i słowackich, min. przepiękny widok na Dolinę Gąsienicową, Świnicę czy też leżący po słowackiej stronie Krywań. Na szczycie w budynku stacji znajduje się bar szybkiej obsługi, poczekalnia oraz stanowisko ratowników TOPR. Z Kasprowego Wierchu można wyruszyć w dalszą wędrówkę gdyż łączy się tu wiele szlaków turystycznych. Jest to najpopularniejszy szczyt, a zarazem symbol polskiego narciarstwa wśród miłośników białego szaleństwa i nie tylko. Zimą z Kasprowego można zjechać nawet do Kuźnic.

  

KRUPÓWKI

Najpopularniejsza ulica położona w centrum Zakopanego. Wzdłuż nich znajduje się wiele sklepów, restauracji, kawiarni, poczta, kluby. Można tam skorzystać z takich atrakcji jak przejażdżka dorożką, zdjęcie z misiem. Tuż przy Krupówkach znajduje się Park Miejski wraz z Muszlą Koncertową. Dojście z naszego obiektu do Krupówek zajmuje zaledwie kilka minut.


 
  

I WIELE INNYCH

Joga to praktyka samodoskonalenia się i rozwoju, w której uważa się że ciało, umysł i emocje tworzą jedną całość i wzajemnie na siebie wpływają… Zajęcia z jogi odbywają się 8 razy w tygodniu na terenie Hotelu. Atrakcją położoną najbliżej Hotelu jest Park Linowy Gu-Gu Park dla dzieci i dla dorosłych. Najmłodsi mogą korzystać z bezpiecznych, zapewniających mnóstwo zabawy tras dla dzieci, natomiast dla dorosłych Park ma w ofercie coś bardziej wymagającego. Tuż obok parku znajduje się pole do gry w Paintball, gdzie aktywnie można spędzić wolny czas Kolejną atrakcją w pobliżu Hotelu jest bungee. Skok z widokiem na tatry, oraz sekundy swobodnego lotu gwarantuje niezapomniane wrażenia i potężną dawkę adrenaliny.

Jak dojechać

design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl