Rezerwacja online
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

O nas

WITAMY W HOTELU WILLA POD SKOCZNIĄ***

Wspaniały klimat i doskonała lokalizacja to nasz największy atut.
Hotel Willa pod Skocznią*** to idealne miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy i spokoju, w niewielkiej odległości od głównych atrakcji Zakopanego.

Wysoka jakość oferowanych usług, ciepła rodzinna atmosfera oraz tradycyjna zakopiańska gościnność czynią z Hotelu miejsce o niepowtarzalnym uroku.

Pod względem położenia Hotel Willa Pod Skocznią*** to najpiękniejsza i najbardziej znana część Zakopanego do wypoczynku zarówno latem jak i zimą.

Hotel uzyskał subwencję finansową 2.0 udzieloną przez PFR

HOTEL WILLA POD SKOCZNIĄ*** JEST MIEJSCEM PEŁNYM BOGATEJ RODZINNEJ HISTORII, PRZEKAZYWANYM Z POKOLENIA NA POKOLENIE.

Obiekt dzieli się na dwa budynki:
Budynek Główny Hotelu***, w którym mieści się Recepcja, Restauracja, Lobby Barowe, Sala Konferencyjna
Budynek Willi ze strefą Wellness & SPA
Budynki zlokalizowane są 700 metrów od centrum Zakopanego – Krupówek. Od Wielkiej Krokwi dzieli nas pięciominutowy spacer. W pobliżu obiektu znajduje się park linowy, trasy narciarskie, korty tenisowe, oraz basen COS-u. Najbliższy wyciąg narciarski i trasy biegowe mieszczą się zaledwie 40 metrów od naszego obiektu.

RESTAURACJA BLISKO KRUPÓWEK

Restauracja Pod Skocznią oferuje dania kuchni polskiej i regionalnej. W godzinach porannych zapraszamy na wyśmienite śniadania gości Hotelu i Willi, a także gości mieszkających w innych obiektach.

Wnętrze Restauracji to połączenie stylu nowoczesnego z regionalnym, gdzie można odpocząć podczas pieszych wędrówek. Letni ogródek pozwala cieszyć się widokiem na piękne góry.

Jak Dojechać

design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl